INFORMACJA NR 23 z dnia 29 stycznia 2021r.

Zarząd Okręgu Pomorskiego ZNP informuje :

Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie organizuje cykl spotkań „Model funkcjonowania Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą”.
Do udziału w spotkaniach zaprasza przedstawicieli organów prowadzących publiczne i niepubliczne szkoły specjalne oraz placówki specjalne, dyrektorów/specjalistów ze szkół i placówek specjalnych; dyrektorów/specjalistów z przedszkoli i szkół ogólnodostępnych, innych zainteresowanych osób i instytucji . Liczba miejsc jest ograniczona.

Głównym celem spotkań jest przekazanie informacji o zasadach tworzenia Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą, zgodnie z opracowanym w projekcie Modelu SCWEW oraz pilotażowego wdrożenia Modelu SCWEW w ramach projektów grantowych.
Regionalne spotkania odbędą się w 16 województwach – organizatorzy Kuratoria Oświaty.

• województwo pomorskie – 15 lutego 2021 r. – godz. 12.00-15.30

Informacje o rekrutacji na spotkania będą publikowane na stronie szkolenia.ore.edu.pl.
Cykl e-spotkań „Model funkcjonowania Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą” – Ośrodek Rozwoju Edukacji (ore.edu.pl)