INFORMACJA NR 19 z dnia 25 stycznia 2021r.

W związku z podaną Informacją Nr 11 z dnia 18 stycznia 2021 www.pomorskie.znp.edu.pl w sprawie edukacji włączającej i poruszenie wśród nauczycieli specjalistów zatrudnionych w szkolnictwie specjalnym i poradniach psychologiczno - pedagogicznych oraz problemami funkcjonowania przedszkoli i ich pracowników w związku z pandemią COVID-19 Zarząd Okręgu Pomorskiego ZNP w ramach działań statutowych związku organizuje :
3 lutego godz.16.00 - spotkanie online ze specjalistami szkolnictwa specjalnego oraz poradni psychologiczno-pedagogicznych i nauczycieli , dyrektorów przedszkoli:
„Zagrożenia wynikające z proponowanych zmian w edukacji włączającej”.
Organizatorami spotkania są Zarząd Okręgu Pomorskiego ZNP i Zarząd Oddziału ZNP w Słupsku.
22 lutego godz. 17.00 – spotkanie online nauczycieli i dyrektorów przedszkoli .
„ Problemy funkcjonowania przedszkoli i ich pracowników w okresie pandemii COVID-19 „
Organizatorem spotkania jest Zarząd Okręgu Pomorskiego ZNP.
Materiały ze spotkań online zostaną opublikowane na stronie www.pomorskie.znp.edu.pl

Jednocześnie informuję, że w/w problemy były przedmiotem dyskusji na posiedzeniu Komisji Ochrony Pracy przy ZG ZNP - online /26 stycznia 2021r./