mamymoc

Zdecydowanie Najlepsza Przynależność!

• JESTEŚMY
    Nauczycielami i nauczycielkami, pracownikami oświaty i wychowania oraz szkolnictwa wyższego i nauki działającymi w najstarszym i największym związku zawodowym w Polsce, istniejącym od 1905 roku.
    Jest nas ponad 200 tysięcy, skupionych w 16 okręgach wojewódzkich, 1300 oddziałach powiatowych i gminnych, 12 tysiącach ognisk w szkołach i placówkach. Cieszymy się, że swoim doświadczeniem wspierają nas seniorzy (Sekcja Emerytów i Rencistów), a swoim entuzjazmem zarażają młodzi (Kluby Młodego Nauczyciela). Cenimy sobie współpracę z samorządami, organizacjami pozarządowymi, instytucjami edukacyjnymi.
    Jesteśmy członkami 30-milionowej światowej społeczności zrzeszonej w Międzynarodówce Edukacyjnej, z której dorobku korzystamy i której dorobek wzbogacamy.
  • CHCEMY
    Dobrej publicznej edukacji dla wszystkich
    Bezpłatnego kształcenia na wszystkich poziomach edukacji
    Godnych zarobków
imagesCA2REPER
NAUCZYCIELU ! zapoznaj się ze stanowiskami i opiniami ZNP do proponowanych zmian aktów prawnych dotyczących polskiej edukacji. Nie bądź obojętny ! Napisz swoje uwagi do proponowanych zmian w aktach prawnych , które dotyczą bezpośrednio Ciebie lub wykonywanej przez Ciebie pracy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statut ZNP

Postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS z 31 stycznia 2020 roku dokonano rejestracji zmian w Statucie ZNP,

Od 6 maja br Zarząd Okręgu Pomorskiego  ZNP rusza z poradami prawnymi online skierowanymi do prezesów oddziałów ZNP. Porady będą udzielane w aplikacji TEAMS w zespole „ PRAWNICY  POMORSKIE  ZNP w każdą środę miesiąca  w godzinach: 15.00 – 16.00.

Aby zadać pytanie prawnikom i ekspertom należy w tych godzinach zalogować się do Teams do w/w zespołu  i dołączyć do spotkania widocznego na kanale głównym.

Wszyscy Prezesi Oddziałów ZNP, którzy posiadają adres email na domenie znp.edu.pl mają do dyspozycji pakiet Office 365, a w nim aplikację Teams.