Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości
ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości
ani prawa do przyszłości

prawo thumbLISTA NAJWAŻNIEJSZYCH ROZPORZĄDZEŃ, AKTÓW PRAWNYCH. Istotne zmiany w przepisach wykonawczych do ustawy PRAWO OSWIATOWE od 1 września 2017r - wraz z komentarzem

1. Prawo oświatowe

2. Przepisy wprowadzające – prawo oświatowe

3. Kalendarium reformy edukacji . Krok po kroku

Koordynator wprowadzania reformy – województwo pomorskie:
Jerzy Wiśniewski  - Dyrektor Wydziału  Strategii Nadzoru Pedagogicznego,
tel: 58 669 34 04, kom: 662 231 456

imagesCA2REPER
NAUCZYCIELU ! zapoznaj się ze stanowiskami i opiniami ZNP do proponowanych zmian aktów prawnych dotyczących polskiej edukacji. Nie bądź obojętny ! Napisz swoje uwagi do proponowanych zmian w aktach prawnych , które dotyczą bezpośrednio Ciebie lub wykonywanej przez Ciebie pracy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Projekt rozporządzenia MEN z dnia 19 marca 2018r w sprawie szczegółowych kryteriów i trybu dokonywania oceny pracy nauczycieli

2. Projekt rozporzadzenia MEN z dnia 19 marca 2018r w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli

- termin nadesłania uwag upływa z dniem 5 kwietnia br na adres E mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plakat 2 1

©2018 ZNP Okręg Pomorski. Wszelkie prawa zastrzeżone.